ALİ SAMİ HOCA ETKİLİ VE KALICI ÇÖZÜMLER SUNUYOR 0551 946 43 35 ULAŞABİLİRSİNİZ.

Canbar Büyüsü Kullanılarak Deli Gibi Aşık Etme

image61

Canbar Büyüsüyle Aşık Etmenin Yolları

Birini canbar büyüsü kullanarak kendinize aşık etmenizin imkanı var. Canbar büyüsü; birçok başarılı hoca ve medyum tarafından denenmiş, dünya üzerindeki en etkili aşk büyülerinden birisi olarak ele alınmaktadır. Canbar büyüsü; sevdiği kişilerden uzaklaşan, birini platonik olarak seven kişilerin sıkça araştırdığı büyülerden birisi. Birçok hoca ve medyumun da tavsiye etmiş olduğu bu büyü sayesinde sevdiğiniz ile kısa sürede barışabilir ve onun size aşk dolu bir şekilde geldiğini görebilirsiniz.  

Canbar Büyüsü Nedir

Birçok kişinin merak ettiği canbar büyüsü; Asya bölgesinde ortaya çıkan ve çok uzun yıllardır kullanılan bir büyü türüdür. Oldukça kuvvetli bir aşık etme büyüsü olduğu da bilinmektedir. Bu nedenle mutlaka işlemi bilen biri yapmalıdır. Büyü; farkında olmadan ya da şans eseri ortaya çıkan bir etkiye sahip değildir. İşlem sırasında söylenen kelimelerin dizilişi dahi önemlidir. Asya bölgesinde bu büyü genel olarak çiftlerin yeniden bir araya gelmesi için kullanılırdı. Canbar büyüsünün en büyük etkilerinden birisi de ayrılan çiftlerde net bir şekilde eski dönemden daha güçlü duyguların ortaya çıktığının görülmesidir. Bu büyü bilen biri tarafından uygulandığında sonuç neredeyse kesindir.  Büyüyü yapacak kişi için ise tehlikeli bir büyüdür. Ruhsal bir enerjinin ortaya çıkmasını sağlar. Bu enerjiyi kontrol etmeyi bilmek ve doğru yönlendirmek büyünün başarılı olmasını sağlar. Bütün detaylara hakim olmak canbar b

Canbar Büyüsü Kaç Günde Etki Gösterir?

Sevdiğiniz sizi terk etti, birini sevdiniz ve sizi sevsin istiyorsunuz, kocanızla ya da karınızla aranız kötü; canbar büyüsü yaptırma kararı aldınız. Bu büyü yapıldığı anda ağrı kesici gibi etki etmez. Her büyünün karşıdaki insana için bir teshir süresi vardır. Bu süre; kişinin ne durumda olduğuna göre değişir. Örneğin; sevdiğiniz kişinin sizden ayrılmasının nedeni başka bir büyü ya da hayatında giden olumsuz durumlar. Bu kişinin öncelikle hayatı düzeltilmeli ya da üzerindeki büyü kaldırılmalıdır. Bu durumdan sonra canbar büyüsü yapılır. Aksi halde canbar büyüsünün etki etmesi ya da etki etse dahi yakın zamanda işlevini kaybetmesi mümkündür. Kişinin büyünün tam olarak etkisi altına girmesi için hem ruhsal hem de mantık olarak hazır bir hale getirilmesi gerekir. Kişinin durumu uygunsa 2 hafta içinde kişinin üzerinde büyü varsa 2 aya kadar etki göstermesi mümkündür.  

Canbar Büyüsü Ne Zaman Yapılır?

Sevdiğine canbar büyüsü yaptırmak isteyen kişiler mutlaka hicri takvime göre hareket etmelidir. Kişinin büyü yapması için hicri takvime baktıktan sonra arabi ayın ilk pazartesi gününü beklemesi gerekir. Büyü ancak bu şekilde tam olarak etkisini gösterecektir. Doğru bir şekilde yapılmadığı zaman büyünün karşı tarafı etkilemesini beklemeniz yersiz olacaktır.  

Canbar Büyüsü Hakkında Herşey Tüm Bilgileriyle Canbar Aşk Büyüsü

Büyü ciddi bir işlemdir bu nedenle canbar büyüsü ancak bilen biri tarafından yapıldığında tam olarak etkili olacaktır. Bir hoca, medyum ya da daha önce bu konuları bilen birinden el almış biri sizin için bu büyüyü yapabilir. Doğru yöntemi bilmeyen kişilerin büyü yapması büyük bir yanlış olacaktır. Büyünün eksik yapılması tutmamasına neden olabileceği gibi aynı zamanda farklı etkilerin de ortaya çıkmasına neden olabilir.  

Canbar Büyüsü Etkileri

Bilen bir kişi tarafından yapılan canbar büyüsü;


 • Ceylan derisi üzerine yazılarak yapılır ve bazı hocalar bunun yerine geyik derisi kullanmayı tercih edebilir,
   
 • Deri üzerine bir takım büyü sembolleri çizilir,
   
 • Kişinin büyüden beklediği etkiyi alması karşı tarafta hiçbir büyü yoksa 7 ile 14 gün arasında değişmektedir.  
   
 • Büyünün etkili olmasının en önemli nedenlerinden birisi de büyüye inanmaktır. Yapılan büyüye inanmanız durumunda; etkisi çok daha fazla artacaktır.  
   
 • Tehlikeli ancak bilen biri tarafından uygulanması halinde oldukça başarılı bir büyüdür. Büyünün yapılma süreci oldukça zordur.
   
 • Büyüyü yapan kişinin enerjisinin ciddi anlamda düştüğünü gözlemlemek mümkündür.  
   
 • Büyünün yapıldığı ortamda olan kişilerin de bu durumdan etkileneceğini göreceksinizdir.  
   

En Güçlü Aşk Büyüsü Canbar

image62

Canbar Büyüsü Yapan Hoca

Zor bir büyü olan canbar büyüsü bir hoca ya da medyum tarafından gerçekleştirilmelidir. Kişiler büyü ilmine sahip olduğu zaman büyünün etkisi ve sizin inancınız birlikte çalışarak başarılı bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır. Elde ettiğiniz sonucun garantili olmasını istiyorsanız mutlaka işinde uzman bir hocadan yardım almanız gereklidir.  

Canbar Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Hayattaki her şeyde olduğu gibi canbar büyüsü için de inanç ve niyet oldukça önemli. Prensip sahibi ve büyü ilmine hakim olan hocalar genel olarak birini ayırmak için büyü yapmazlar. Büyünüzün tutması için iyi niyetler ile hareket ediyor olmanız gereklidir. Örneğin; kocanız bir anda sizden soğudu ya da başka bir büyünün etkisi altına girdi. Bu durumda yuvanız yıkılmasın diye kocanızı geri getirmek istiyor ve ona sevginizi vermek istiyorsunuz; bu aşamada yapılan büyülerin tutma ihtimali çok daha yüksektir. Sevdiğiniz kişiden ayrıldınız; onu parası için geri istiyor, size vereceği varlıklı hayatı hedef alıyorsunuz bu durumda büyünün tutma ihtimali niyetin kötülüğü nedeniyle düşer.

Doğru bir kişi tarafından yapılan etkili bir büyü olduğu için canbar büyüsü işi bilen ve kötü niyetlere de hizmet eden bir hoca tarafından yapıldığında tutma ihtimali yüksektir ancak bu durum sizi bir süre sonra rahatsız edecektir. İnanmanız durumunda ve işi bilen bir hoca tarafından uygulama yapılması halinde büyünün tutmaması neredeyse imkansızdır.  

Büyü; kişiyi tanımanız ya da size yakın olması durumunda yapılmak zorunda değildir. Platonik olarak aşık olduğunuz kişiye dahi bu büyüyü yaptırma ihtimaliniz vardır. Size hayran bir şekilde gelişini görmeniz bu işlem ile mümkündür.  

Daha Detaylı Bilgi ve Yaptırmak İstiyorsanız Bizlere Ulaşın

SSS’leri görüntüleyin