ALİ SAMİ HOCA ETKİLİ VE KALICI ÇÖZÜMLER SUNUYOR 0551 946 43 35 ULAŞABİLİRSİNİZ.

Birini Kendine Aşık Etme Büyüsü Olan Düğüm Büyüsü Nedir?

image40

Düğüm Büyüsü ile Aşık Olması

En bilinen büyülerden birisi olan düğüm büyüsü çok bilinen ancak yanlış bilinen bir büyü türüdür. Kişiler bu büyüyü kendileri yapmaya çalışır. Kolay bir büyüdür, çeşitli düğümlerin atılması sonucunda yapılır. Bazı kişiler mum ya da nohut gibi ürünler kullanarak; çeşitli yakma işlemleri sonucunda da büyünün meydana gelmesini sağlar.  

Düğüm Büyüsü Nedir?

Kişilerin basit bir şekilde uygulayabileceği düğüm büyüsü mutlaka iyi bir şekilde anlaşıldıktan sonra yapılmalıdır. Yanlış bir işlem yapmanız durumunda ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmanız mümkündür. Uygulama yanlış yapılırsa kişiler üzerinde ters tepkiler oluşturabilir ve bu durumun bazen geri dönüşü imkansız hale gelebilir. Bazı büyüler sadece yapan kişi tarafından bozulabilir; büyü konusunda uzman değilseniz, neyi yanlış yaptığınızı bilemezsiniz ve bu nedenle büyüyü ters çevirmeniz mümkün olmaz.  

Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birine düğüm büyüsü yapmak isterseniz; mutlaka Perşembe gecesini beklemeniz gereklidir. Aksi halde büyü istediğiniz etkiyi göstermeyecektir. Enerjinizin yüksek olduğu bir Perşembe gününü seçmeniz sizin için iyi olabilir. Kişilerin büyüyü uygulaması için saatin gece 12’yi geçmesini beklemesi de oldukça önemli.  

Bulunduğunuz ortam mutlaka sessiz olmalı ve büyüyü yapmak için gereken malzemeleri de tedarik etmelisiniz. İlk olarak kırmızı bir ip kullanmanız gerekecek. Ortamın loş olmasına ancak tamamen karanlık olmamasına da özen gösterin. Bir mum ışığı sizin için yeterli olacaktır.  

Gözlerinizi kapatın ve istediğiniz bir yöne dönün. 1 dakika kadar aklınızdan dileğinizi ve niyetinizi geçirin. Bu konuda odaklanmanız oldukça önemli. Hedefinizi net bir şekilde belirleyip niyetinizi ettikten sonra kafanızda bu durumun netleşmesi de gerekiyor.  

Odaklandıktan sonra gözlerinizi açabilir ve diz üstü oturabilirsiniz. Diz çöktükten sonra 77 kere ya Hüddam Çar Efendi olarak bilinen teşhirli sözcükleri sesinizin duyulmasını imkansız kılacak şekilde söylemeniz gereklidir. Söylediğinizi sadece sizin duymanız yeterlidir. Bu aşamada kişinin düğüm büyüsü ile ilgili düşüncelerini de devam ettirmesi gereklidir.  

Bir sonraki aşamada kişi elindeki ipi 3 kere düğümlemelidir. İlk düğüm ipin baş kısmına ikincisi ipin orta kısmına ve son düğüm de ipin bitişine atılır. Düğümlenen ip yere konur ve kişi Hüddam Çar Efendi ile ilgili bir dua okur. Okuma bitince ip yüksek ve kimsenin göremeyeceği bir konumda saklanmalıdır.

Düğüm Büyüsü Kimlere Yapılır?

Kişilere düğüm büyüsü yapmak istemeniz durumunda; onu tanıyor dahi olmanıza gerek yoktur. Sadece fotoğrafı, adı dahi onu etkilemeniz için yeterli olacaktır. Fotoğraf gibi materyaller o kişiyi daha net hayal etmenizi ve ona odaklanmanızı sağlar. Kokusu olan bir elbise, saç teli gibi ürünler ise çok daha etkili büyü için yeterlidir. Sevdiğinize, kocanıza ya da platonik olarak aşık olduğunuz kişiye rahatlıkla bu işlemi yapabilirsiniz. Amacınız iyi olduğu sürece büyü başarıya kavuşur.  

Düğüm Büyüsü Kim Tarafından Yapılmalıdır?

Eğer düğüm büyüsü gibi etkili bir büyü yapacaksanız ya oldukça detaylı bir şekilde araştırmalı ya da bir hoca ya da medyumdan yardım almalısınız. Aksi takdirde büyü yeterli olmayacaktır. Yaşayacağınız sorunlar karşısında tedbirli olabilmeniz, karşı tarafın bu büyüye açık olup olmadığını görebilmeniz adına bilen biri ile bu büyüyü yapmak oldukça önemlidir.  

Düğüm Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Birçok kişiye yapılan düğüm büyüsü dünya üzerinde olan en güçlü büyülerden birisi olarak bilinmektedir. Büyünün doğru uygulanması oldukça önemlidir ancak bu sayede etkisini tam anlamıyla görme imkanınız olur aksi halde ters hadiseler meydana gelebilir.  

Düğüm büyüsü sayesinde birini tamamen kendinize bağlamanız mümkündür. Bu işlem sayesinde sadece kişinin hayatını değil aynı zamanda ruhunu ve iradesini de kendiniz ile donatırsınız. Düğüm büyüsü bu nedenle dünyanın en etkili büyülerinden birisidir. Kötü amaçlarla kullanılmaması da bu nedenle önemlidir. Kötü niyetler ile yapılan büyüler; kara büyü sınıfında yer alır ve sonucunda ciddi sorunlar yaşanabilir.  

Düğüm Büyüsü Ne Kadar Zamanda Etki Eder?

Eğer düğüm büyüsü doğru bir şekilde yapılırsa kişiler üzerinde son derece etkili olur. Karşı taraf üzerinde bir büyü yoksa; 2 hafta içinde büyü etkisini gösterir. Bir enerji olayı yaşandığı için kişinin bir anda size bağlanması mümkün değildir. Bu bir süreçtir. Yavaş yavaş kişinin beynine ve ruhuna işlemeye başlarsınız. Kişide büyü varsa öncelikle bu büyü çözülmeli ardından düğüm büyüsü yapılmalıdır.