ALİ SAMİ HOCA ETKİLİ VE KALICI ÇÖZÜMLER SUNUYOR 0551 946 43 35 ULAŞABİLİRSİNİZ.

Denenmiş Aşk Büyüleri

Denenmiş Aşk Büyüsünü Yaptırın Sevdiğinize Kavuşun

Canbar Büyüsü

  

Kişilerin denenmiş aşk büyüleri arasında en fazla tercih ettiği ve medyumların en sık yaptığı büyülerden birisidir. Etkisi son derece yüksektir. Deri üzerine oluşturulur. Çok eski dönemlere dayanan bir büyü olduğu bilinmektedir. Bir ceylan derisi üzerine yazılması büyünün özel olan kısmıdır. Deri üzerine bir çember çizilir ve sonra işlem yapılacak olan kişi ve sizin isminiz çember içine yazılır. 

Çember dışında kalan alanda ise çeşitli esmalar vardır. Gene olarak esmalar kişilerin adlarına göre belirlenir. Genel olarak derinin bu işlemden sonra oldukça uzak bir yere gömülmesi ve burada hayvan gezmemesi gereklidir. İşlemden sonra kişi sadece büyüyü yaptıran kişiyi hayal etmeye başlar. Çaresiz olduğunu onsuz olamayacağını hisseder. İçindeki yalnızlığı bitirmek için size yönelir. 

Mutlaka bilen kişiler tarafından yapılması gereken önemli bir büyüdür. Karşınızdaki kişinin kara büyü etkisi altında olması durumunda ciddi sorunlar yaratabilir. Büyüyü yapacak olan kişinin ilk olarak karşıdaki kişinin durumunu kontrol etmesi gereklidir. 

Bu büyüleri kötü amaçlı olarak kişileri birbirinden ayırmak için ya da birini kullanmak için yaptırmanız halinde; büyü kara büyü olarak ele alınır. Bu aşamada büyünün tutma ihtimali azalır ancak tutması halinde negatif varlıkları kendinize çekmiş olursunuz. 

Ayrıntılar

Sunulan alan, hedef kitlenizin daha fazla bilgi edinmeyi ve içerik okumayı istemesini sağlamak için söyleyecekleriniz konusunda ilgilerini çekmek üzere kullanabileceğiniz bir içerik önizleme alanıdır. Sayfada görünecek en ilginç ayrıntıyı seçin ve buraya yazın.