ALİ SAMİ HOCA ETKİLİ VE KALICI ÇÖZÜMLER SUNUYOR 0551 946 43 35 ULAŞABİLİRSİNİZ.

en etkili en ağır aşk büyüsü

En Etkili Aşk Büyüsü Hangisidir? En Ağır Aşk Büyüsü Tarifi

En Kolay Etkili Aşk Büyüleri

Değer verdiğiniz birinin hayatınızdan gitmesini istemezsiniz. Evde yapılabilecek aşk büyüleri ve en ağır en tesirli aşk büyüsü Kocanız, sevgiliniz ya da platonik olarak sevdiğiniz biri zamanla sizden uzaklaşabilir ve bu durum sizi ciddi anlamda üzebilir. Böyle zamanlarda iyi niyetli olmanız son derece önemlidir. Kötü niyet ile birini kendinize bağlamaya çalışır ya da hayatınızdan olağan şekilde çıkan birinin düzenini bozmak adına büyü yapmak isterseniz; bu durum aşk büyüsü için kara büyü olarak işlem yapılmış olmasına ve büyünün tutmamasına neden olacaktır. 


En Etkili Aşk Büyüleri


Kişiler aşk büyüsü yaparken bunun etkili olmasını önemsiyorlar. Aşk büyüsü aynı zamanda doğru yapılması gereken büyülerden birisi aksi halde ciddi sonuçlar doğurabilir. Sizler için etkili büyüleri bir araya getirdik ancak bu büyülerin bir yandan da uzman biri olmadan ya da deneyimli biri olmadan yapılmaması gerektiğini bilmeniz gerekli. 

Tuz Büyüsü


Çoğu medyum ya da büyücü bu büyüyü kullanarak kişileri birbirine bağlamaktadır. Genel olarak bu işlem sırasında bir bez bebekten yardım alınmaktadır. Bebeğin içine tuz konması sonucunda yapılan bir büyü türüdür. Büyü genel olarak bu kadardır ancak ritüel sırasında okunan dualar ve işlem adımları da önem arz etmektedir. 

Bebeğin kırmızı bir kumaş ile yapılması gereklidir. Bazı yerlerde bu işlem için vefk bebekleri adı altında bebekler satıldığını ve bebeklerin kırmızı olduğunu görmeniz mümkündür. Bebek işlemden sonra 17 gün kadar kişinin yanında gezmelidir. Mutlaka cebinizde ya da üzerinizde olması gereklidir. İşlemden sonra kişi 17 gün içinde size yönelir ve giderek daha derin duygular hissetmeye başlar. 17 gün sonunda ise bebeğin yakılması gereklidir. Bebek yakılır ve işlemden 4 gün sona kişi tamamen aşık olur. 17 gün sonunda bebeği yaktıktan sonra kişisi asla görmemeniz gereklidir. 4 gün sonra kişi ile görüşmeniz önemlidir. 

En Ağır En Tesirli Aşk Büyüsünü Biz Yapıyoruz

  En fazla tercih edilen aşk büyüsü olarak ele alınabilecek bir diğer büyü ise mum büyüsüdür. Oldukça dar bir zamanda yoğun etkiler elde edebileceğiniz büyülerden biri olarak bilinmektedir. İşlem sırasında bir mum kısaltılır ve ardından mumun üzerine bazı simgeler çizilir. Bu sayede büyünün ilk aşaması başlamış olur. Genel olarak erkeklere özel olarak yapılan bir büyüdür. Erkek güneş kadın ise hilal olarak simgelenir. 

Büyü sırasında; mum üstüne çizilen hilal ve güneş erir ve birbirine karışır. Bu sayede kişilerin de birbirine karışması, sevgi beslemesi ve bir bütün olması amaçlanır. Mutlaka sessiz bir ortamda yapılmalıdır. Bilen biri tarafından yapıldığı zaman doğru kelimeler söyleneceği için büyü aktif bir hale gelecektir bu ritüel bilinmeyen bir şekilde yapılmamalıdır. Oldukça zor ancak etkisini en kısa sürede gösteren büyülerden birisidir. Kişilerin büyüyü yanlış yapması sadece büyüyü etkisiz hale getirmeye bilir ciddi sorunları da beraberinde getirebilir.