ALİ SAMİ HOCA ETKİLİ VE KALICI ÇÖZÜMLER SUNUYOR 0551 946 43 35 ULAŞABİLİRSİNİZ.

Evli Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü Gerçek Mi?

Evli Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Genel olarak bir yuvanın bozulmasına neden olmak ciddi anlamda sorunları da beraberinde getirir. Evli bir kadına aşık olmak veya evli birini aşık etme büyüsü gibi. Bunun bilinçli bir şekilde gerçekleşmesine neden olmanız halinde siz de yaptığınız kötü büyünün karşılığını çekmek zorunda kalırsınız. Ak büyüler de tehlikelidir ancak kötü niyet barındıran kara büyüler çok daha ciddi sorunları beraberinde getiren bir yapıya sahiptir. İstediğiniz her kadını elde etmeniz mümkündür. Yapacağınız bir aşk büyüsü sayesinde hızlı bir şekilde çevrenizdeki kadınları kendinize çekebilirsiniz. Çevrenizdeki her kadının size ilgi duyması için genel olarak Ya Vedut esmasının olduğu vefkler hazırlanır. Bu vefkler sayesinde herkesin size karşı olan ilgisi artar. Fakat bu durum her canlıyı etkilediği için büyü yapılırken aynı zamanda sizi koruyacak bir de muska yapılmalıdır. Büyü ve koruyacak muska bir medyum ya da hoca tarafından hazırlanmalıdır. Aksi halde ciddi musallatlar ile karşılaşmanız mümkündür.   

Evli Kadının Aşık Olması İçin Büyü

Evli bir kadının aşk büyüsü etkisine girebilmesi için ciddi bir çalışma gereklidir. Evlilikler kendi içerisinde korunmaktadır ve bu nedenle büyüler bir kerede etki etmez. Evli olduğunuz kişi üzerindeki büyüyü bozmak oldukça kolayken, evli birine büyü yapmak ciddi bir çalışma ve bilgi gerektirmektedir. Bilmeyen birinin büyü yapması durumunda ortaya çıkacak sonuçlar riskli olabilir. Evli kadının aşık olması için ilk olarak evli olduğu kişi ile arasının açılması gereklidir. Bunun için bir işlem yapılır ve ardından sizin için bir işlem gerçekleştirilir. Genel olarak ak büyüden yana olan hocalar bu işlem sırasında kadın üzerinde evlendirilmek için bir büyü olup olmadığına bakar. Kadının kaderi evlendiği kişiden yana değilse büyünün tutması oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Kadının kaderindeki kişi evlendiği kişi ise bu durumda yaptığınız büyü kara büyü olur ve sonucu 7 neslinizi etkileyebilir. Bu nedenle büyüyü yapan hoca ya da medyum oldukça titiz bir şekilde çalışmalıdır. 

Evli Birini Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılıyor

Birine aşk büyüsü yaparken onun size geleceğinden emin olamazsınız. Aslında en önemli noktalardan birisi budur. Büyüye tamamen güvenmeniz gereklidir aksi halde büyünün etkisi çok daha az olacaktır. Büyüye inanmanız ve iyi bir hoca ile büyüyü yapmanız durumunda istediğiniz kişiyi elde etmeniz oldukça kolaydır. Kişinin sizinle iletişimine göre kişinin size gelmesi daha hızlı olur. 

Örneğin; konuştuğunuz birini elde etmek için büyü yaptınız. Bu durumda kişi sizinle muhabbet içerisinde olduğu için daha hızlı bir şekilde enerji onu etkiler. Kişi uzaktan baktığınız biri ise bu kişide büyünün etkili olması zaman alabilir. Genel olarak bu kişilere bir süre görünmeniz ve büyünün kritik bazı günlerinde de ortadan yok olmanız gereklidir. Bu sayede rahat bir şekilde kişi ile aşkınız ortaya çıkar. 

Aşk büyüsü yaparken; vefk ve kişinin eşyası ya da fotoğrafı olması gereklidir. Bunların olması durumunda çok daha rahat bir şekilde sevdiğinizi elde etme imkanı yakalarsınız. Sizin için en önemli konulardan birisi de niyettir. Tamamen iyi düşünceler ile kişilere büyü yapmanız gereklidir. Aksi halde ciddi sorunlar ile karşılaşmanız kaçınılmazdır.