ALİ SAMİ HOCA ETKİLİ VE KALICI ÇÖZÜMLER SUNUYOR 0551 946 43 35 ULAŞABİLİRSİNİZ.

Gideni Geri Döndürme Büyüsü

Gideni geri döndürme, gideni geri getirme Kişilerin gideni kesin döndüren büyü olarak bildiği büyü çevirgel büyüsü olarak bilinmektedir. Birçok kişi tarafından etkisi kanıtlanmış bir büyüdür. Bu büyü sayesinde pek çok kişinin yeniden başlaması imkansız olan ilişkileri dahi yeniden başlamıştır. Birçok ailenin yeniden toparlanmasına yardımcı olan etkili büyülerden birisidir ancak kötü niyetli bir şekilde kullanılmaması da önceliktir. Sadece iyi niyetler ile yapılması halinde etkili olacağını söylemek mümkündür.  

Gideni Kesin Döndüren Büyü

image29

Gideni Kesin Döndüren Büyü Nedir?

Kişilerin yaptığı gideni kesin döndüren büyü yani çevirgel büyüsü genel olarak vefkler kullanılarak yapılan bir büyüdür. Vefk kırmızı bir kalem ile beyaz bir kağıda ya da ceylan derisine işlenir. Bu işlemden iki ayrı deriye ya da kağıda yapılır. Kağıtlardan büyünün yapılacağı kişinin adı olduğu kağıda şeker dökülür ve diğer kağıt üzerine kapatılır. Kağıtlar katlanır ve bir toprağın içine gömülür. Gömülen yerde herhangi bir hayvanın gezmemesi oldukça önemlidir. İşlemin en önemli detaylarından birisi de kimseye söylenmemesidir. 

Gideni Kesin Döndüren Büyü Etkili Midir?

Giden kişinin dönmesine yardımcı olan gideni kesin döndüren büyü doğru bir şekilde yapılması durumunda oldukça etkilidir. Genel olarak harflerin doğru yazılması, işlem sırası büyünün etkisi üzerinde oldukça önemlidir. Tabii işlemi yaptığınız kişi de bu durumda önemlidir. İşlem yapılan işinin üzerinde herhangi bir negatif enerji ya da büyü var mı bilmek gereklidir. Bazı durumlarda karşı tarafın üzerinde büyü olduğu için çevirgel büyüsü işe yaramaz. Bilmeyen kişiler bu büyüyü direkt olarak yaptığı zaman kötü etkiler ile karşı karşıya kalmaları dahi mümkündür. Olabildiğince uzman biriyle bu işlemi gerçekleştirmeleri gereklidir. 

Gideni Kesin Döndüren Büyü Ne Kadar Zamanda Etki Eder?

Birine yaptığınız gideni kesin döndürme büyüsü zaman içinde etki eder. Karşınızdaki kişide herhangi bir sorun olmaması durumunda en fazla 15 gün içinde etkisini gösterir. Karşınızdaki kişi başka bir büyünün etkisi altındaysa öncelikle bu büyü bozulmalı ve kişiye verdiği negatif durumların ortadan kalması gereklidir. Birine kötü niyetli olarak bu büyüyü yapmanız durumunda da büyünüzün tutmama olasılığı vardır ve istekleriniz yerine gelmeyebilir. 

Gideni Kesin Geri Döndüren Hoca

Sizde terkedilmişseniz ve sevdiğinizi tekrar kendinize döndürkek istiyorsanız bize ulaşınız.