ALİ SAMİ HOCA ETKİLİ VE KALICI ÇÖZÜMLER SUNUYOR 0551 946 43 35 ULAŞABİLİRSİNİZ.

Kara Nohut Yakılarak Aşık Etme Büyüsü

image74

Kara Nohut Yakılarak Yapılan En Tesirli Aşk Büyüsü

Bilinen en güçlü bağlama büyülerinden birisi olan kara nohut büyüsü genel olarak giden sevgili ya da

kocanın tekrardan dönmesi için yapılan bir büyü türüdür.

Kara Nohut Büyüsü

Kişilerin; muhabbetlerini arttırmak adına yapılan etkili bir büyü olarak bilinen kara nohut büyüsü sayesinde; kısa sürede giden sevgilinizi, kocanızı ya da karınızı geri kazanmanız mümkün. Büyü sayesinde; muhabbet ve aşk yeniden ortaya çıkar ve doğru niyetler ile yapılması durumunda ak büyüler arasında yer alır. Niyetin iyi olması ve büyünün gücüne inanmanız çok daha hızlı bir şekilde büyünün gerçekleşmesine yardımcı olur. 

Kara Nohut Büyüsü Tutar mı?

Çok eski dönemlerden beri kara nohut büyüsü yapılmaktadır. Yapılan işlemler sayesinde; kişiler yeniden sevdikleri ile bir araya gelebilmektedir. Temiz niyetler ile yapılması durumunda hiçbir yan etkisi olmayan; 2 hafta içinde etkisini gösteren hatta yapıldığı anda kendini hissettiren bir büyü türüdür. Doğru kişiler tarafından uygulanması halinde etki etmesi kaçınılmazdır.

Güncel olarak sunduğunuz fırsatları duyurun

  

Herkesin merak ettiği kara nohut büyüsü; oldukça kolay bir şekilde temin edebileceğiniz nohut le yapılır. Mutlaka uzman bir medyum tarafından yapılması gereklidir. Malzemelerin hızlı bir şekilde bulunabilecek olması büyünün de kolay olduğu anlamına gelmez. Oldukça güçlü ve aynı zamanda da tehlikeli bir büyü türüdür. Büyü işleminden sonra ruhani olarak tabir edilen varlıklar, büyünün gücü ile birlikte harekete geçer ve bu varlıklar tarafından zarar görmemeniz için mutlaka büyünün detaylarına hakim olmanız gereklidir. Doğru bir şekilde yapılmaması durumunda; nohut büyüsü bir kara büyü halini alarak size de işlemi yaptığınız kişiye de ciddi sorunlar yaratabilir. 

Genel olarak sade veya kara olarak tabir edilen nohut ile yapılan bu işlem sonucunda aşık olduğunuz kişi size yeniden bağlanacak ve büyük bir aşk ile dönecektir. 41 tane nohut ile yapılan bir işlemdir. Her nohut için ihlas suresi okunur. Nohut okunduktan sonra bütün nohutların ateşe atılması gereklidir. İşlem sırasında nohut yandıkça kişi de içinde sizin hasretinizi hissedecek ve bir yangın gibi sevginize yönelecektir. 

Kara Nohut Büyüsü Tuttu Mu?

 Birçok kişi kara nohut büyüsü ile sevdiği kişiyi kazanmıştır. Kara nohut büyüsü etkilerini 2 ile 4 hafta arasında hissettirmektedir. Büyünün yapıldığı kişi üzerinde herhangi bir büyü yoksa ya da büyü doğru bir şekilde yapıldıysa tutmaması mümkün değildir. Niyetinizin iyi olması ve büyüye inanmanız da gerekmektedir. Aksi halde büyünün tutmaması mümkündür. En önemli durumlardan birisi de mutlaka bilen birinin bu işlemi yapması gerektiğidir. Kişiler genel olarak büyünün bir ilim olduğunu unutur ve nohuda ulaşmak kolay olduğu için kendi yapmaktadır. Büyü sırasında büyük bir enerji ortaya çıkar bu enerji ile baş etmek ve doğru yönlendirmek son derece önemlidir. 

Bizi Arayın

Dertlerinize Derman Bulalım 0551 946 43 35

Tüm Sıkıntılarınız İçin Bize Ulaşın