ALİ SAMİ HOCA ETKİLİ VE KALICI ÇÖZÜMLER SUNUYOR 0551 946 43 35 ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

image65

Uzaktan Aşk Büyüsü Yapılışı

 Genel olarak aşk büyüsü kişilerin kulağına basit bir büyü gibi gelebilir ancak doğru kullanılmaması durumunda aşk büyüsü ciddi bir kara büyü halini alabilir. Bu nedenle aşk büyüsü mutlaka iyi niyetler eşliğinde yapılmalıdır. Yoksa kişiler üzerinde olumsuz sonuçları oldukça fazla olur. Fark etmeden 7 neslinizi başka varlıklara verebilirsiniz. Aşk büyüsü evde yapılabilen bir büyü gibi gelebilir ancak büyülerin bazı etkileri sadece büyüyü yapan kişi tarafından giderilebilir. Bu durumda; yaptığınız büyüde eksikleri bilmediğiniz için ciddi sorunlar ile karşılaşabilir ve bunu geri alma lüksünü de ortadan kaldırabilirsiniz. Bu nedenle mutlaka bilen biri tarafından işlem yapılması gereklidir. 

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

  Birine uzaktan aşk büyüsü yapmanız mümkündür. Büyünün doğru kişi ile yapılması durumunda etki etmesi 1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde olabilir. Kişinin adını bilmeniz, sevdiği bir eşyaya sahip olmanız ya da fotoğrafının var olması büyü için yeterli doneleri oluşturmaktadır. Büyü ilmine sahip olan bir hoca ya da medyum oldukça hızlı bir şekilde sizin için uzaktan büyü işlemi yapabilir ve yaptığı işlem sonucunda kişi size büyük bir aşk ile yönelebilir.

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 Evde aşk büyüsü yapacaksanız; sizin için en garanti olan işlem Ya Vedut zikri çekmek olacaktır. Bu işlemi 1001 defa yapmanız durumunda bütün kainat size sevgi beslemeye başlar. Bu durumun anlamı kişilerin size yönelmesidir. Bütün kainat size sevgi besleyeceği için bu canlılar arasında kötü niyetliler de olacaktır. Bunlardan korunmak için koruyucu duaları okumanız durumunda sorun kalmayacaktır. Koruyucu duaları okumamanız durumunda musallatlar yaşayabilirsiniz. Dua okuyamıyor ya da unutuyorsanız kendinize bir hoca aracılığı ile koruyucu bir muska yapmanız yerinde bir karar olacaktır.

Evde En Etkili Aşık Etme Büyüsü Tarifi

 Birini kendinize aşık etmek için evde büyü yapabilirsiniz. Her zaman mistik ortamlarda aşk büyüsü yapmanıza gerek yoktur. Evde yapabileceğiniz ve malzemelerine en kolay ulaşabileceğiniz büyü ise nohut ve mum büyüsüdür. 

Nohut büyüsü yapmak kolaydır ancak dikkat edilmelidir. Oldukça güçlü bir büyüdür. 41 adet nohut ihlas suresi ile okunur. Okunduktan sonra nohutlar yakılır. Yakım aşamasında karşınızdaki kişi size karşı güçlü hisler beslemeye başlar. Yaklaşık olarak 3 hafta içinde tamamen size yönelmiş olur. Yanan nohutların külleri mutlaka yüksek bir yere koyulmalı ve kedi köpek küller üzerinde gezmemelidir. 

Mum büyüsü de evde yapılabilecek en kolay büyülerden birisidir. Mum üstüne sizin adınız ve yanına hilal işareti ile onun adını yazıp güneş çizmeniz yeterlidir. Mumu yakın ve ardından erimesine izin verin. Mum eridikçe birbirinize karışma imkanınız olur. Mum bittikten sonra niyetinizi dileyin ve mumu kimsenin göremeyeceği bir yere saklayın. 

Niyetinizin iyi olması büyülerde önemlidir ancak ne kadar basit bir büyü olsa da bilen biri ile yapmanız gerekir. 

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Aşk büyüsü kimlere yapılır, Aşk Büyüsünü kim yapar bunun için ek iyi bililer askbuyusu.org sitesinde.